ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی

ساخت فیلم صنعتی
ساخت فیلم صنعتی

یک فیلم صنعتی خوب می تواند قدرت تولید و خدمات شما را نسبت به رقبیتان در بازار کار به مردم نمایش دهد . برای اینکه بتوانید اعتماد مشتری های خود را به دست آورید و آن ها را به سمت خود بکشانید نیاز به معرفی دقیق و کامل خود به زبان سینمایی دارید . شما هر چه قدر در کارتان خوب باشید ولی نتوانید به مشتری ها خودتان را به صورت حرفه ای معرفی ننمایید موفق نخواهید بود زیرا آن ها باید  از همه ی توانایی ها و خدمات شما اطلاع داشته باشند و تفاوت ها و مزایای شما نسب به دیگر کارخانه ها ، فروشگاه ها ، شرکت های خدماتی و تولیدی و … بدانند . فیلم های صنعتی بسته به سفارش مشتری ها در انواع مختلفی و در کلاس های متفاوتی ساخته می شوند . خوشبختانه موسسه خورشید فیلم با داشتن برنامه ای کامل و ارائه ی کلاس های متفاوت کاری دست شما را باز گذاشته است تا با توجه به شرایطتتان و بودجه تان مستند صنعتی در خور شان و شخصیت کارخانه تان بسازید . در جدول زیر کلاس های متفاوت ما را می توانید مشاهده کنید .

تعرفه فیلم صنعتی

ساخت کلیپ صنعتی

کلیپ صنعتی، یک فیلم کوتاهی است که می تواند به صورت کامل شما را برای مشتریانتان معرفی کند . دیگر زمان کاتالوگ و آگهی های چاپی گذشته است و شما می توانید برای پخش در کنفرانس ها و جلسات ، همایش ها ، نمایشگاه ها و … استفاده کنید.  فیلبرداری صنعتی بسته به پروژه های مختلف نیازمند تجهیزات و تکنسین های حرفه ای می باشد که بتوانند بهترین لحضات را برای شما ضبط کنند .

موسسه خورشید فیلم با در نظر داشتن شرایط و مشکلات روز جامعه برای همه ی شما تولید کنندگان عزیز با توجه به شرایطتتان پلان مناسبی را ارائه می دهد تا بتوانید با داشتن یک فیلم تبلیغاتی و کلیپ صنعتی خود را از دیگر رغبیتان متمایز قرار دهید . هدیه ی ویژه ما به شما بعد از ساخت فیلم صنعتی ساخت کلیپ صنعتی حرفه ای از دل خود فیلم صنعتی که برایتان ساخته ایم می باشد .

پروسه ساخت فیلم صنعتی

شما برای ساخت فیلم صنعتی کافیست با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا با یکی از کارشناسان ما گفت و گو کنید و اطلاعات دقیق تر و کامل تر را خدممتان ارائه بدهند . بدیهی است بعد از تماس تلفنی نوبت ملاقاتی رزو می شود که شما می توانید به محیط موسسه تشریف بیارید یا کارشناسان ما به آنجا بیایند و جلسه ی حضوری کارشناسی را داشته باشیم .

فیلمبرداری صنعتی

بعد از عقد قرارداد و نوشته شدن سناریو و مرحله ی پیش تولید که چند روز طول می کشد مهمترین بخش فیلمبرداری فیلم صنعتی است . خوشبختانه موسسه خورشید فیلم با داشتن گروه های مجرب و آخرین تجهیزات روز دنیا می توانند از کارخانه ، کارگاه ، شرکت ، دفتر و … بهترین فیلمبرداری صنعتی را انجام بدهند . بسته به نوع پلن انتخابی شما دوربین ها و تجهیزات تغییر می کند طبیعی است که بالاترین امکانات و بهترین تجهیزات برای فیلمبردای صنعتی در پلان های ویژه و سوپر ویژه به کار می رود .