خدمات شرکت تبلیغاتی خورشید فیلم

اگر شما هم جزو مدیران کارخانه ها، تولیدی ها، شرکت های خدماتی، استارت آپ ها و صاحبان کسب و کار بزرگ هستید، باید بدانید که بهترین روش تبلیغات، ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد.

چرا باید تیزر تبلیغاتی ساخت؟ در دنیای امروز که رقابت در همه چیز بسیار سخت شده شما باید بتوانید به بهترین روش ممکن خود را به همه ی مردم معرفی نمایید. یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای شناساندن خود به مردم ساخت تیزر تبلیغاتی است. حال این تیزرهای تبلیغاتی در انواع و اقسام مختلف ساخته می شود. تیزرهای تلویزیونی، تیزرهای رادیویی، تیزرهای اینستاگرامی، تیزر فضامجازی، تیزر سایت و …

یکی از راه هایی که شما در مدت کم می توانید مردم را با محصول، برند، خدمات، تولید و … خود آشنا کنید، ساخت تیزر تلویزیونی و پخش آن در تلویزیون است. در بیشتر کشورهای دنیا، کانال های تلویزیونی اکثرا خصوصی هستند، ولی در کشور ما کانال های تلویزیونی متعلق به صدا و سیما هستند که مخاطب زیادی دارد به علت اینکه مردم برای دیدن برنامه های این کانال ها بر خلاف دیگر کشورها هزینه ای پرداخت نمی کنند و برنامه ها را به صورت رایگان می بینند. حالا صدا و سیما برای تامین مخارجش بودجه ای از دولت می گیرد و هم بخش بیشتر بودجه اش را از تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی در می آورد. هزینه ی پخش در شبکه های صدا و سیما در برنامه های پرمخاطب بسیار بالاست، پس اگر تصمیم گرفته اید که یک تیزر تلویزیونی بسازید که از شبکه های مختلف پخش بشود باید هزینه قابل توجهی را برای تبلیغات کنار بگذارید.

یکی از روش های تبلیغات، ساخت تیزر اینستاگرامی می باشد. هزینه ی تولید تیزرهای اینستاگرام، تفاوت چندانی با تیزر تلویزیونی ندارد ولی هزینه ی پخش آن در پیج ها پربازدید اینستاگرم به مراتب کمتر از هزینه های پخش تلویزیونی دارد. همچنین تیزرهای اینستاگرامی نیاز به ممیزی های صدا و سیما و همچنین مواردی که جلوی راه تیزرساز می باشد ندارد. توصیه می شود، اگر کسب و کارتان را راه اندازی کرده اید و هزینه ی خیلی بالایی برای پخش کنار نگذاشته اید سراغ تیزر اینستاگرام بروید.

در بعضی موارد شما نیاز به یک فیلم کوتاهی صنعتی دارید که می خواهید شرکتتان، کارخانه، استارت آپ و… را معرفی نمایید. از این فیلم صنعتی می خواهید یا در صدا و سیما به صورت تبلیغاتی یا در فضای مجازی و یا در همایش ها و جلسات عمومی و خصوصیتان استفاده کنید. فیلم صنعتی می تواند از 5 دقیقه تا 60 دقیقه باشد و بسته به نیاز خودتان ساخته می شود.

فیلم های آموزشی در انواع مختلفی تولید می شود. فیلم های آموزشی درسی، فیلم های آموزشی استفاده از محصولات، خدمات، استارت آپ ها و … . فیلم های آموزشی گاها می توانند کاری بکنند که شما به جای اینکه کارگاه آموزشی بگذارید و از استاد و هنرجویان دعوت کنید تا در این کارگاه چند ساعته حضور پیدا کنند با یک استاد و یک گروه فیلمبرداری، این فیلم ها را تولید کنید. فیلم های آموزشی می تواند به صورت موشن گرافیک، انمیشن، رئال، تلفیقی باشد.

تیزرهای موشن گرافیک، یکی از بهترین و جذاب ترین تیزرها می باشد. با موشن گرافیک، شما می توانید هر چیزی که دوست دارید را خلق کنید و با جذاب ترین افکت ها و طراحی ها مخاطب خود را شگفت زده نمایید. یک تیزر موشن گرافیک خوب کودکان را هم می تواند تحت تاثیر بگذارد.

تفاوت تیزر انیمیشن با موشن گرافیک، در حجم کار است. معمولا برای تیزرهای انیمیشنی زمان و هزینه بالاتری صرف می شود. انیمیشن؛ خیلی کامل تر از موشن است گاها موشن گرافیک را یک شخص هم می تواند با یک کامپیوتر متوسط در خانه اش انجام بدهد ولی تیزر انیمیشنی نیاز به گروه حرفه ای و تجهیزات کامپیوتری بالا دارد. تیزرهای انمیشنی جذاب تر از موشن گرافیک هستند اما باید به فکر هزینه ای هم که دارد باشید.