تولید انیمیشن سه بعدی و دو بعدی همراه با تعرفه طراحی انیمیشن

سفارش ساخت انیمیشن
سفارش ساخت انیمیشن
انیمیشن، از جذاب ترین ها در تبلیغات است. هر چیزی که در دنیای واقعی انسان قادر به تصویر کشیدنش نمی باشد در انیمیشن می تواند خلق کند. همه ی ما از کودکی با کارتون های دو بعدی و بعدها با کارتون های سه بعدی بزرگ شده ایم . انیمیشن کارش را با کارتون شروع کرد ولی هر چه که گذشت شرکت های تبلیغاتی به این دست یافتند که می توانند با ساخت انیمیشن سه بعدی ، دوبعدی جذاب ترین تیزرها را بسازند.

ساخت انیمیشن سه بعدی

در ساخت انیمیشن، نرم افزار های زیادی دخیل هستند که از مهترین آن ها می توان به تری دی مکس، مایا، افتر افکت، سینما 4دی، فتوشاپ و … اشاره کرد. برای ساخت کارتون سه بعدی نیاز به گروه حرفه ای همراه با تجهیزات کامپیوتری به روز نیاز است. البته این جذابیت های انیمشنی هزینه ی بالایی هم دارد که هر مدیری تمایل به پرداخت آن نیست و دوست دارد به سراغ تولید تیزرهای ارزان برود.

برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان تماس بگیرید:   88968538 – 021

ساخت انیمیشن دو بعدی

بچگی ما دیدن انیمیشن های دو بعدی گذشت مثل کارتون فوتبالیست ها، هاج زنبور عسل، بابالنگ دراز، تام و جری و … ابتدا انیمیشن های دو بعدی را بر روی کاغذ می کشیدند و به وسیله ی دوربین هایی از آن ها عکاسی می کردند و به هم می چسبادند. معمولا هر یک ثانیه بین 24 تا 50 فریم نقاشی می شد. با گذشت زمان و آمدن تکنولوژی های بیشتر، انیمیشن های دو بعدی هم که در کامپیوتر طراحی و تولید می شود، نسبت به گذشته آسانتر شده است و قابلیت هایی که می توان انجام داد هم بیشتر شده است. بعد از اینکه انیمیشن های دو بعدی طرفدار خود را در خانه های مردم به دست آورد، شرکت های تبلیغاتی به سراغ ساخت انیمشن دو بعدی رفته اند . یکی از خدمات شرکت تبلیغاتی خورشید فیلم هم ساخت انیمیشن دو بعدی است که با داشتن تجهیزات و تیم های حرفه ای به شما قول این را می دهد تا بتوانید کسب و کار خود را به زبان انیمیشنی به مخاطبنتان ارائه دهید.

ساخت انیمیشن تبلیغاتی

انیمیشن تبلیغاتی، در دو مدل 2 بعدی و سه بعدی ساخته می شود. این دیگر بستگی به مدیران شرکت ها، کارخانه ها، استارت اپ ها و … دارد که تیزر خود را کدام مدل بسازند. معمولا از نظر هزینه ای تیزرهای انیمیشنی سه بعدی پرهزینه تر هستند زیرا نیاز به تیم بیشتر و تجهیزات بالاتری هستند. یک تیزر یک دقیقه انیمیشن دو بعدی حداقل 20 روز و یک دقیقه انیمیشن سه بعدی حداقل 30 روز زمان می برد. حال باز این زمان نیز به نظر مشتری بستگی دارد. خوشبختانه شرکت خورشید فیلم با داشتن تیم های مختلف به مشتریانی که زمان کمی برای ساخت تیزر خود دارند این نوید را می دهد که با به کارگیری چند شیفتی کارمندان بتواند ساخت انیمیشن تبلیغاتی شما را در کوتاه ترین زمان انجام بدهد .

هزینه ساخت انیمیشن

در تبلیغات، یکی از گران ترین مدل ها، ساخت انیمیشن تبلیغاتی است. به علت اینکه نیاز به گروهی متخصص و تجهیزات گران قیت و صرف وقت زیادی برای تولید یک دقیقه انیمیشن می شود. معمولا شرکت های تبلیغاتی از ساخت انیمیشن در می روند و دوست دارند تیزرهای رئال و تلفقی بسازند. درست است که آن ها باید فیلمبرداری و تولید خیلی حرفه ای داشته باشند اما وقتی برای ساخت یک دقیقه تیزر انیمیشنی نیاز به یک ماه زمان برای تیم چند نفره است، می ارزد. هزینه ساخت انیمیشن بسته به دو بعدی و سه بعدی بودن و بسته به ثانیه ی ساخت مختلف است. خوشبختانه مشرکت خورشید فیلم پلان های مختلفی برای ساخت انیمیشن طراحی کرده است تا شما باتوجه به بودجه اتان تصمیم گیری نمایید .