ساخت تیزر موشن گرافیک و تعرفه های آن

ساخت موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک

امروزه شما برای معرفی کارخانه ، شرکت ، استارتاپ ، خدمات و … به مردم نیاز به تبلیغات دارید . تبلیغات روش های مختلف و متفاوتی دارد . مثل تبلیغات سنتی که روش های مختلفی مانند تراکت ، آگهی در روزنامه ها و مجله ها ، بیلبوردها و … دارد و یا تبلیغات مدرن مثل تیزرهای تبلیغاتی رادیویی ، تلویزیونی ، اینستاگرامی ، شبکه های مجازی و … که خود این تیزرهای تبلیغاتی هم به چند دسته تیزر تبلیغاتی رئال ، انیمیشنی ، موشن گرافیک و تلفیقی دسته بندی می شوند . یکی از مهمترین ها ساخت موشن گرافی می باشد که امروزه کاربرد بسیار زیادی در تبلیغات دارد از مهمترین خصوصیاتی که ساخت تیزر موشن گرافیک برای بیننده دارد جذابیت ، کامپیوتری بودن و یک فاکتور مهمی که نسبت به تیزر انیمیشنی دارد ارزان تر بودنش است . البته موشن گرافیک خودش به دسته بندی های دو بعدی و سه بعدی تقسیم بندی می شود که هر چه میزان کاراکترها و جزئیات نیاز به طراحی داشته باشد و از مدل های آماده کمتری استفاده شود هزینه بالاتر می رود . همان طور که گفته شد تولید موشن گرافیک به خاطر کم هزینه تر بودن و سرعت ساختش نسبت به تیزرهای انیمشنی بیشتر مورد اقبال قرار گفته است.

برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان تماس بگیرید:   88968538 – 021

 ساخت موشن گرافیگ تبلیغاتی

گاها برای ساخت موشن گرافیگ تبلیغاتی حتی یک فرد هم می تواند در منزل با یک کامپیتور نسبتا خوب و داشتن سناریو شروع به فعالیت نماید اما برای ساخت تیزر انیمیشن نیاز به گروه و تیم تولید گسترده ای خواهد بود . تفاوت های زیادی بین این دو مدل و بسته به سلیقه های مختلف هر کدام طرفدار خاص خود را دارد . موشن گرافیک خوب می تواند به فروش کسب و کار شما قوت ببخشد و باعث شود تا به زبان ساده و شیوا محوصلاتان ، خدماتتان و … را به مشتری معرفی کنید .

 

سفارش موشن گرافیک

خوشبختانه موسسه خورشید فیلم میان انبوده شرکت های ساخت موشن گرافیک با داشتن سابقه ای روشن و روزمه ی عالی و داشتن تیم های کاربلد و حرفه ای این سال ها توانسته است تولیدات موشن گرافیک زیادی داشته باشد . شما تنها کافیست تا با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید و سفارش موشن گرافیک خود را به کارشناسان ما بدهید آن ها بعد از صحبت کردن با شما و ترتیب دادن جلسه ی حضوری و بعد از انعقاد قرار داد شما را به بخش تولید موشن گرافیک وصل می کنند و در این مرحله شما می تواند سفارش موشن گرافی را انجام دهید .

در این مرحله کارشناسان بعد از گرفتن اطلاعات کامل از شما شروع به مرحله پیش تولید موشن گرافیک می کنند و بعد از آن مرحله ی تولید موشن گرافی و در نهایت پس تولید موشن گرافیک را انجام می دهند . در ضمن برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به موشن گرافیک از صفحه موشن گرافیک چیست ما دیدن نمایید.

 

تعرفه موشن گرافیک

شرکت تبلیغاتی خورشید فیلم با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مشکلات جامعه با توجه به نیاز مشتری ها پلان های مختلفی برای ساخت موشن گرافیک ارائه داده است تا آن ها با توجه به هزینه ای که می خواهند انجام بدهند بهترین پلان را انتخاب بکنند . طبیعی است هر چه که پلان حرفه ای تری انتخاب شود آن موشن گرافیک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است اما این دلیلی نمی شود که پلان های پایین تر کیفیت مطلوبی نداشته باشند .در تعرفه های موشن گرافیک بسته به نوع سه بعدی بودن و دو بعدی بودن ، انتخاب نریتور ، ابجت هایی که باید طراحی شود و یا از مدل آماده استفاده شود و … متفاوت است .  در زیر تعرفه موشن گرافی در جدول قرار داده ایم .

 

ساخت لوگو موشن

یکی از فعالیت های دیگری که موسسه خورشید فیلم در زمینه موشن گرافیک انجام می دهد ساخت لوگو موشن می باشد . امروزه خیلی از شرکت ها ، کارخانه ها ، استارت آپ ها و … لوگو برای شرکت خود طراحی کرده اند و به ثبت رسانده اند اما ان ها برای تیزرهای موشن گرافیک ، تیزرهای تلفیقی ، تیزرهای رئال خود برای شروع و پایانشان نیاز به لوگو موشن دارند . ساخت لوگو گاها فقط برای استوری هم در اینستاگرام و واتز اپ و … هم کاربردا دارد . یک لوگو موشن هر چه حرفه ای تر طراحی شود کلاس کاری آن بیزنس را بالا تر می برد .