هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی چقدر است؟ و چگونه سفارش تیزر تبلیغاتی بدهیم؟

ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی به ویدئوهای رئال و غیررئالی گفته می شود که در جهت شناخت و معرفی و برندینگ یک محصول یا خدمت ساخته می شود. ساخت کلیپ تبلیغاتی کمک می کند تا در بازار پر رقابت امروز دستمان خالی نباشد و معرفی خود را کامل تر و بهتر انجام بدهیم. فرض کنیم می خواهیم محصول خود را به فروش برسانیم. این محصول هر چیزی می تواند باشد. از مواد خوراکی و نوشیدنی گرفته تا لوازم خانگی و غیره. شما نمی توانید برای هر نفر یک بار از ابتدا تا انتها محصول یا خدمت خود را معرفی کنید. هم وقت گیر است و هم امکان اینکه تمام ارزش های خدمت یا محصول خود را بدون کم و کاست و بدون جاانداختن و فراموشی اعلام کنید زیاد است.

 ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای به شما کمک می کند که با یک تیزر تبلیغاتی چند دقیقه ای محصول خود را به خوبی معرفی کنید. ساخت فیلم تبلیغاتی می تواند هر آنچه که شما نیاز دارید از محصولتان بیشتر و بهتر دیده شود را پر رنگ کند و هر آنچه که ممکن است در بازار به نفع شما نباشد را بپوشاند و تسهیل کند. برای اینکه یک تیزر یا کلیپ تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید بایستی بدانید شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی برای این کار ایجاد شده اند. ( پیشنهاد می کنم از مطلب «تیزر تبلیغاتی چیست؟» دیدن نمایید. )

برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان تماس بگیرید:   88968538 – 021

شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی

 آیا می توان به هر شرکت تبلیغاتی که برای ساخت تیزر تبلیغاتی آگهی می زند اعتماد کرد؟ کارشناسان تبلیغاتی ما در خورشید فیلم آمادگی دارند تا شما را برای ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای راهنمایی کنند. این مشاوره برای شما رایگان است اما عدم مشاوره برای ورود به عرصه ساخت کلیپ تبلیغاتی ممکن است گران تمام شود. ما در خورشید فیلم و در مرحله مشاوره برای ساخت کلیپ تبلیغاتی ، پروسه ساخت تیزر تبلیغاتی را برای شما شرح می دهیم و از امکان ها و اهمیت ساخت کلیپ تبلیغاتی برای محصول یا خدمت مورد نظر شما به صورت تخصصی گپ می زنیم.

ساخت فیلم تبلیغاتی و به طور کلی فیلم تبلیغاتی کارکردی فراتر از تیزر تبلیغاتی دارد. در واقع تیزر تبلیغاتی حرفه ای خود یکی از زیرشاخه های تولید فیلم تبلیغاتی است. فیلم تبلیغاتی خود به شاخه های مختلفی تقسیم می شود که هر کدام از آنها نیاز به تجربه بالا و طراحی استراتژی مجزا و متناسب با نیازهای برند دارد. فیلم تبلیغاتی می تواند از دو دقیقه تا بیست دقیقه زمان ببرد. ممکن است شما بخواهید یک فیلم تبلیغاتی برای کلیه محصولات یک کارخانه تولید کنید که خب در این صورت زمان بیشتری از شما خواهد برد و ممکن است تصمیم داشته باشید تنها به یک محصول از بین محصولات آن کارخانه بپردازید که در این صورت زمانی بین یک تا دودقیقه کفایت می کند. به طور کلی فیلم تبلیغاتی جامع تر از تیزر تبلیغاتی است و به آن فیلم آگهی نیز می گویند.

 

 تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی چقدر است؟

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی به چند عامل مهم بستگی دارد. زمان تیزر و نسبت کار و هزینه ­های تولیدی در هر تیزر، تعرفه ساخت یک کلیپ تبلیغاتی را مشخص می­کند. اگر شما بخواهید برای تبلیغ خدمت یا برند خود تنها به ساخت یک تیزر تبلیغاتی رئال شامل فیلمبرداری و تدوین آن بسنده کنید، مطمئنا هزینه کمتری نسبت به تیزری که قرار است در آن از جلوه­ های ویژه کامپیوتری استفاده شود می­کنید. سطح استفاده از تجهیزات فیلمبرداری و نورپردازی و روزهای فیلمبرداری و آماده ­سازی هر تیزر هم در رسیدن به یک تعرفه عادلانه در ساخت کلیپ تبلیغاتی موثر است. 

 

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی

شما برای ورود به این مرحله و برای دادن سفارش ساخت تیزر حرفه ای بایستی ابتدا محصول یا خدمت خود را به خوبی بشناسید و از نیازهای تبلیغی و مخاطبین هدف محصول خود آگاه باشید. حالا ممکن است سوال شما این باشد که ما محصول خود را میشناسیم اما نیازهای بازار را نمیشناسیم که در این صورت پاسخ ما به شما کنار یک مشاور تبلیغاتی ایستادن است. ساخت کلیپ تبلیغاتی الزاماتی دارد که بایستی از مرحله استراتژی و تولید محتوا تا مرحله تولید تیزر تبلیغاتی به آنها توجه نمود. باید بدانیم که تیزر تبلیغاتی برای چه فضاهایی تولید می شود.

مهم است بدانیم که این تیزر چه مخاطبینی دارد و قرار است تولید تیزر برای تلویزیون انجام شود یا فضای مجازی. به طور کلی پروسه ساخت تیزر تبلیغاتی زمان مشخصی ندارد و تا مشخص نشدن سناریو و ایده اجرایی مناسب نمی توان نسبت به زمان آن اظهار نظر قطعی کرد. اما زمان تقریبی در حدود هفت تا بیست روز کاری برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی در حدود یک دقیقه برای تلویزیون نیاز است. ما به شما پیشنهاد میکنیم که مرحله تحقیق و استراتژی و تولید محتوا را قبل از اقدام برای ساخت کلیپ تبلیغاتی جدی بگیرید و بی گدار به آب نزنید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان قیمت

 ساخت تیزر حرفه ای به معنای ساخت تیزر گران قیمت نیست! نباید در مرحله سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی فریب تولید گران یک کار را بخوریم و تصور کنیم هرکاری که صرفا تولید گرانی دارد یک تیزر یا کلیپ تبلیغاتی حرفه است. ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان هیچ منافاتی با حرفه ای بودن تبلیغات شما ندارد. تیم استراتژی و تولید محتوای خورشید فیلم همواره تصمیم دارند در طراحی مسیرهای پیشنهادی خود به مشتریان، شرایط ویژه اقتصادی آنها را در نظر بگیرند.

 

پروسه ساخت تیزر تبلیغاتی

 ما همواره به مشتریان خود اطمینان می دهیم که از ابتدای پروسه ساخت تیزر تبلیغاتی تا رسیدن و داشتن یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای کنار آنها هستیم. مسئله مهمی که در روند تبلیغات مختلف برای محصولات مختلف باید در نظر گرفت، شیوه پخش تیزر تبلیغاتی است. شیوه پخش تیزر تبلیغاتی و آگاهی از اینکه قرار است در کجاها و برای چه مخاطبینی پخش شود، در روند ساخت کلیپ تبلیغاتی تاثیر گذار است

 

تیزر تبلیغاتی در چه فضاهایی منتشر میشود؟ 

شناخت اینکه تیزر تبلیغاتی را برای چه فضاهایی تولید میکنیم ارتباط مستقیمی با سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی دارد.  

تلویزیون

 در تلویزیون و تبلیغات تلویزیونی ما با فرایندی از مخاطبین مواجهیم که شکل ساخت کلیپ تبلیغاتی را تغییر می دهد. به طور کلی ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای نیازمند مسیری روشن و برنامه ریزی ای در جهت برندینگ خدمت یا محصول شماست. این مسیر را جدی بگیرید. فضای تلویزیون عمدتا تیزرهایی می پسندد که مناسب مخاطب عام تر و مخاطب خانوادگی است. ساخت تیزر تلویزیونی می تواند راه گشای شما باشد. 

اینستاگرام

فضای ساخت کلیپ تبلیغاتی برای اینستاگرام بازتر و نکاتی مثل بسته بودن فضای فکری بخشی از جامعه، شما را برای خلق و تولید تیزرهای جذابتر و به روزتر محدود نمی کند. به طور کلی در اینستاگرام امکان هدف گذاری کردن برای مخاطبین به صورت تخصصی تر و موجزتر فراهم است. شما می توانید با توجه به فضای اینستاگرام تصمیم بگیرید که یک تیزر را برای چه رده سنی یا جنسیتی تولید کنید. این امکان اینستاگرام در پروسه ساخت کلیپ تبلیغاتی برای تلویزیون کمتر است. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *