هزینه ساخت کلیپ اینستاگرام چقدر است؟ برای ساخت تیزر اینستاگرامی باید چکار کنیم؟

ساخت تیزر اینستاگرامی
ساخت تیزر اینستاگرامی

شاید اگر چند سال قبل قرار بود در مورد بهترین بسترها برای تبلیغ محصولات مختلف صحبت کنیم فکرش را نمیکردیم که اینستاگرام در سالهای بعد قرار است یکی مهمترین جریانات روزمره زندگی اجتماعی و سیاسی جامعه باشد. جامعه ای که هر روز در اینستاگرام رشد می کند و بالا و پایین می رود و جمعیت قابل توجهی که حق انتخاب دارند برای دیدن تبلیغات مورد نظرشان. اینستاگرام در زمانی کوتاه تبدیل به یکی از مهمترین مراکز پخش تیزر تبلیغاتی شده و ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

آیا شما برای تبلیغ خدمت مورد نظرتان نیاز به تبلیغات در اینستاگرام را احساس میکنید. تا کنون به فکر ساخت تیزر اینستاگرام برای اینستاگرام افتاده اید اما نمی دانید باید از کجا شروع کنید؟ اصولا ساخت تیزر اینستاگرام و تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، دارای مناسبات متفاوتی نسبت به ساخت تیزر تبلیغاتی در دیگر مدیاها از جمله تلویزیون است. شما در روند طراحی استراتژی و ایده پردازی برای تیزر اینستاگرامی با فضای بازتری مواجهید. می توانید به مواردی که در تلویزیون محدودیت دارد ورود کنید و از این جهت اینستاگرام فرصت مناسبی برای خلق ایده های جذاب در بستر استراتژی ارتباطی شما با مخاطبین برند شماست.

 برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان تماس بگیرید:   88968538 – 021

تعرفه ساخت تیزر اینستاگرام

به طور کلی هزینه های تولید یک تیزر تبلیغاتی چه برای تلویزیون چه برای اینستاگرام یا هر مدیایی در نسبت با تجهیزات و زمان و انتظاری که از یک پروژه داریم تعریف می شود. تعرفه های ساخت کلیپ اینستاگرام معمولا پایینتر از تلویزیون است که خب دلیل این قطعا کیفیت پایین تر نیست. در کلیپ های اینستاگرامی مرسوم است که از قیمت تولید یک کلیپ کم می شوند و تعداد کارها بالا می رود. و البته هزینه هایی که در تولید صرفه جویی می کنیم را بهتر است در پخش بهتر تیزر خرج کنیم تا نتیجه بهتری از برندینگ محصول یا خدمت خود بگیریم.

معمولا در تیزرهای اینستاگرامی از بازیگر و عوامل ارزانتر استفاده می شود تا ضمن پایین آوردن هزینه ها نسبت بهتری بین کلیه اجزا و عوامل شکل بگیرد. برای مثال اگر شما برای یک تیزر تلویزیونی بایستی در هر بخش عوامل حرفه ای را استخدام کنید این کار در اینستاگرام مرسوم نیست و گروه های تولیدی و استراتژی تلاش میکنند مشتری را قانع کنند تا با پایین آوردن هزینه های تولید و استفاده از نیروهای کاربلد اما هنوز اسم در نکرده پروژه شما را به سرانجام برسانند. ( پیشنهاد می کنم از مطلب «تیزر تبلیغاتی چیست؟» دیدن نمایید. )

 

ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام

تعرفه ساخت تیزر اینستاگرام نسبت به هدف و برنامه ای که داریم متفاوت است. اما برای ساخت تیزر اینستاگرامی باید توجه داشته باشیم که کلیپ یک دقیقه ای در اینستاگرام مرسوم است اما باید حالا که یک دقیقه زمان داریم و این یک دقیقه فرصت مناسبی است برای معرفی و برندینگ یک محصول آن را به درستی و در نهایت موجز بودن و اثرگذاری استفاده کنیم. اصولا ساخت کلیپ یک دقیقه ای در اینستاگرام با یک شروع جذاب می تواند بینندگان ما را برای ادامه و شنیدن و دیدن تصویری که ما از برند می دهیم میخکوب می کند.

باید توجه داشته باشیم از فضای بازتر اینستاگرام نسبت به تلویزیون استفاده خوبی ببریم اما این فضای باز نباید به شخصیت برند ما لطمه بزند و با اشتباه استراتژیک در خلق ایده هایی ناهمسو با برند و خدمتمان، به تصویری که قرار است در ذهن مخاطبمان نقش می بندد لطمه بزنیم. اینستاگرام محلی است که برخلاف تلویزیون در آن تبادل نظر به راحتی صورت می گیرد.

شما بعد از ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام و پخش آن در فضای تبلیغات اینستاگرام باید تحمل شنیدن نظرات مختلف را داشته باشیدو یادمان نرود که همه قرار نیست از ما تعریف کنند و در اینستاگرام برخلاف تلویزیون هر کلیپ اینستاگرامی که میگذاریم جایی هست به نام کامنت ها و تمام افراد حقیقی و حقوقی می توانند نظرشان را نسبت به کار و خدمت ما بگویند. بنابراین باید توجه داشته باشیم که کلیپ اینستاگرامی ما بصورت کامل و جامع در بردارنده تمام چیزهایی باشد که برای شناساندن برند خود در نظر داریم.

 

پخش تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام

قیمت ساخت کلیپ اینستاگرام نسبت به تبلیغات تلویزیونی پایین تر است ولی آنچه که هزینه شما را به صورت چشمگیری کاهش می دهد و نباید از آن غافل بمانید پخش تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام است. پخش تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام بسیار ارزانتر از تبلیغات تلویزیونی است. تعرفه ساخت تیزر اینستاگرام با توجه به اینکه شما چه شیوه ای را برای ساخت تیزر خود انتخاب کنید یا بهتر بگوییم چه شیوه ای برای برندینگ محصول شما مناسبتر است متفاوت می باشد. معمولا تیزرهای اینستاگرامی در حدود یک دقیقه تولید می شود تا بتوان با یک بار پخش و بدون قطع صفحه در حال لود آن را پخش کرد.