ساخت تیزر برای تلویزیون با آخرین استاندارد های صدا و سیما و پخش آن

 
ساخت تیزر تلویزیونی
ساخت تیزر تلویزیونی
 

تیزر تبلیغاتی و ساخت کلیپ تبلیغاتی با ساخت تیزر تلویزیونی وارد مرحله ای شده که می تواند برند یا محصول مورد نظر را به میزان زیادی در شناخت از سوی مخاطبین کمک کند. ساخت تیزر تلویزیونی در شرایط بازار امروز که رقبایی مانند اینستاگرام پا به عرصه تبلیغات گذاشته اند، این بیم را به وجود می آورد که آیا هنوز این شکل از تبلیغات راهگشاست یا خیر؟ برای بسیاری از مشتریان یا صاحبین خدمات جای ابهام است که آیا ساخت تیزر تلویزیونی با توجه به اینکه هزینه های پخش تیزر تلویزیونی در تلویزیون بسیار بالاست آیا بصرفه است یا خیر! جواب ما به شما یک کلمه است.

بله! جالب است بدانید با وجود اوج گرفتن شبکه های مجازی که به لطف سرعت و گسترش اینترنت به وجود آمده اما هنوز تلویزیون و تبلیغات تلویزیونی بالاترین سهم را در پذیرش یک محصول یا برند نزد مخاطبین دارد.

قیمت تیزر تبلیغاتی تلویزیون انواع مختلفی دارد. اما قبل از رسیدن به جواب این موضوع باید مشخص کنیم که تیزر تبلیغاتی تلویزیونی را برای چه محصول یا خدمتی ارائه می دهیم. قیمت تیزر تبلیغات تلویزیونی بستگی به خدمت شما دارد. بستگی به این دارد که شما می خواهید چه تیزری را با چه استانداردهای تولیدی و محتوایی بسازید. قیمت تیزر تبلیغاتی در مقایسه با کمکی که ساخت تیزر تلویزیونی به برندینگ محصول شما می کند ناچیز است. اگر ساخت تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون به خوبی و بر اساس برنامه مشخص و با استراتژی مناسب انجام بگیرد،

هزینه ساخت تیزر تلویزیونی در مقابل این سود سرشار معنوی و مادی ناچیز است. اما برای اینکه به این مهم دست پیدا کنیم بهتر است ابتدا به این موضوع بپردازیم که اصولا تبلیغات تلویزیونی چیست و چرا ما از تبلیغات تلویزیونی برای برندینگ محصول یا خدمت خود بهره میبریم.

 

تبلیغات تلویزیونی چیست

تبلیغات تلویزیونی به هرگونه ساخت تلویزیونی در حوزه تبلیغات می پردازد که از تلویزیون پخش می شود. تبلیغات تلویزیونی شامل انواع تبلیغات است. از زیرنویس نوشتن برای محصول شما گرفته تا ساخت تیزر تبلیغاتی یا کلیپ و حتی آرم آگهی شامل آن می شود. تلویزیون و تبلیغات تلویزیونی برخلاف فضاهای مجازی و اینستاگرام، دارای قواعد دست و پاگیرتری است که این موضوع اهمیت استراتژی و شناخت قوانین تلویزیون در مرحله ابتدایی ساخت تیزر تلویزیونی را بیشتر می کند. برای اینکه به مشکلاتی اینچنین برخورد نکنیم و بهترین نتیجه را از ساخت تیزر تلویزیونی بگیریم بهتر است از مشاوره تبلیغات تلویزیونی بهره ببریم.

 

هزینه و تعرفه تبلیغات در تلویزیون

هزینه تبلیغات در تلویزیون متنوع و نسبت به زمان و باکس درخواستی برای پخش آن متفاوت است. محاسبه تبلیغات در تلویزیون به چند فاکتور مهم بستگی دارد. هرچقدر میزان برآورد سالانه هزینه تبلیغات یک برند برای پخش در تلویزیون بالاتر باشد، امکان پایین آمدن کلی هزینه ها بیشتر است. روند همکاری تبلیغاتی با تلویزیون بدین صورت است که شما ابتدا درخواست خود را از طریق کانون های تبلیغاتی طرف قرارداد با صدا و سیما به واحد بازرگانی سازمان ارائه می­دهید و سپس نسبت به مبلغ قرارداد، برنامه زمان بندی و چگونگی پخش تبلیغات (به صورت آگهی، زیرنویس، آرم آگهی و غیره) را با واحد پخش سازمان هماهنگ می­کنید. 

مشاوره تبلیغات تلویزیونی

مشاوره تبلیغات تلویزیونی به شما این امکان را می دهد که مسیر تبلیغاتی برند خود را در یک ریل گذاری مناسب و موثر و در جهت رسیدن به هدف فروش بالا پیش بروید. مشاوره تبلیغات تلویزیونی از ابتدای طرح استراتژی و ایده پردازی در کنار برند شماست و می تواند تمام مواردی را که در جهت ساخت تیزر تلویزیونی و تبلیغات تلویزیونی در ذهن دارید در مسیر درستی قرار دهد. مشاوره تبلیغات تلویزیونی مانند یک دوست و هدایتگر دلسوز می تواند برند شما را از مسیرهای غلطی که ممکن است منجر به افت فروش شما شود نجات بدهد. ( پیشنهاد می کنم از مطلب «تیزر تبلیغاتی چیست؟» دیدن نمایید. )

 

شرکت تبلیغات تلویزیونی

تبلیغات تلویزیونی باید در بستری از تخصص و آگاهی و در پروسه مناسبی از ابتدا تا انتها قرار بگیرد تا به نتیجه مطلوب برسد. برای رسیدن به این هدف مهم است که با یک شرکت تبلیغات تلویزیونی قرارداد بنویسید تا از نتیجه و روند کار مطمئن شوید. حالا ممکن است که این سوال ذهن شما را درگیر کند قرارداد و همکاری با چگونه شرکتی در حوزه تبلیغات تلویزیونی مفید است. شرکت تبلیغات تلویزیونی ممکن است تنها به ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی بپردازد و در مرحله استراتژی و طراحی ایده فعالیت و تجربه ای نداشته باشد. ما به شما پیشنهاد می دهیم با توجه به توضیحات اهمیت انتخاب مشاوره تبلیغات تلویزیونی حتما از شرکت تبلیغات تلویزیونی بهره بگیرید که ضمن انجام تولیدات با کیفیت، حتما از تیم استراتژی و تیم تولید محتوا و خلاقه با تجربه و مناسبی برخوردا باشند.

 

پخش تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون

پخش تیزر تبلیغاتی به اندازه مرحله استراتژی و ایده پردازی و ساخت آن اهمیت دارد. فرض کنیم شما برای خدمت و محصول و برند موردنظرتان یک تیزر تبلییغاتی با استراتژی و ایده پردازی خلاقانه همراه با ساخت حرفه ای تولید کرده اید.  تیزر شما آماده تکان دادن بازار به نفع شما و آشنایی حداکثری مخاطبین با محصول شماست. چه چیزی باید شما را به این مهم برساند؟ پخش تیزر تبلیغاتی از تلویزیون بسیار مهم است و بایستی با اصول و برنامه ریزی کاملی انجام گیرد.

برنامه ریزی پخش تبلیغات تلویزیونی آن قدر اهمیت دارد که شرکت های ساخت تبلیغات تلویزیونی مانند خورشید فیلم واحدی به نام پخش دارند. کار واحد پخش، برنامه ریزی و زمان بندی پخش تبلیغات و تیزر تلویزیونی شما در زمانهای مناسب از تلویزیون است. در تلویزیون شبکه ها ی مختلفی داریم که هرکدام با سلیقه بخشی از مخاطبین همراه است. ساعات پخش تلویزیون در زمانهای مختلف ارزش های متفاوتی دارد. با توجه به اصول پخش تیزر تبلیغاتی در تلویزیون میتوانیم حالا اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی کنیم و از اینکه برای ساخت تیزر برای تلویزیون هزینه ای کرده ایم خیالمان راحت باشد.